Volvo Group Truck Center o/Pruszcz Gd.

Renault Trucks dealers at Pruszcz Gdanski, Poland

Bedzieszyn 101
83-000 Pruszcz Gdanski

recenzii de pe Google

Ore de recepție


Luni 07:00 / 19:00
Marți 07:00 / 22:00
Miercuri 07:00 / 22:00
Joi 07:00 / 22:00
Vineri 07:00 / 22:00
Sâmbătă 07:00 / 15:00
Duminică -

Reparații si mentenanță camioane
Reparații si mentenanță camioane
Închirieri camioane
Închirieri camioane
Facilități Șoferi
Facilități Șoferi
Testare frâne
Testare frâne
Reparații Semiremorci
Reparații Semiremorci
Aliniament axă/roți
Aliniament axă/roți
Service anvelope
Service anvelope
Înlocuire parbrize
Înlocuire parbrize
Spălătorie
Spălătorie
Vânzari vehicule comerciale ușoare
Vânzari vehicule comerciale ușoare
Finanțare
Finanțare


Vânzări
Luni 08:00 / 16:00
Marți 08:00 / 16:00
Miercuri 08:00 / 16:00
Joi 08:00 / 16:00
Vineri 08:00 / 16:00
Sâmbătă -
Duminică -
Serviciul
Luni 07:00 / 19:00
Marți 07:00 / 22:00
Miercuri 07:00 / 22:00
Joi 07:00 / 22:00
Vineri 07:00 / 22:00
Sâmbătă 07:00 / 15:00
Duminică -
Piese
Luni 07:00 / 19:00
Marți 07:00 / 22:00
Miercuri 07:00 / 22:00
Joi 07:00 / 22:00
Vineri 07:00 / 22:00
Sâmbătă 07:00 / 15:00
Duminică -

General manager
Mariusz Gryczka
+48601311573
mariusz.gryczka@volvo.com
Sales contact
Damian Kaczmarek
+48 601 337 925
damian.kaczmarek@renault-trucks.com
Sales contact
Wojciech Jaskiewicz
48571301761
wojciech.jaskiewicz@renault-trucks.com
Service contact
Michal Zoltowski
+48586298833
michal.zoltowski@volvo.com
Parts contact
Patryk Zygmanski
+48586298833
patryk.zygmanski@volvo.com
Used truck salesman
Juliusz Sibierski
+48697103831
juliusz.sibierski@renault-trucks.com

Renault Trucks T High 440 NU OFERTA
  • NU OFERTA
  • Renault Trucks T High 440
    • Tracto - 4X2
    • Euro 6
    • 12/02/2018
    • 673 268 km
    Renault Trucks T High 480 NU OFERTA
  • NU OFERTA
  • Renault Trucks T High 480
    • Tracto - 4X2
    • Euro 6
    • 22/06/2018
    • 650 000 km
    Renault Trucks T High 480 NU OFERTA
  • NU OFERTA
  • Renault Trucks T High 480
    • Tracto - 4X2
    • Euro 6
    • 22/06/2018
    • 670 000 km